-Ahşap tepsi doğal görüntüsü ve dokusuyla hem kullanışlı hem de dekoratif bir üründür.

-Desen ve şekil bakımından pek çok farklı çeşidi bulunduğu için her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir.

-Ürünümüz özenle zımparalanmıştır. Üzerinde size ve çocuklarınıza zarar verebilecek herhangi bir kıymık vs. bulunmamaktadır.

-Ürün 1. Sınıf kalitede %100 doğal Ceviz ağacından imal edilmektedir.

-Kullanım esnasında sıcak ile doğrudan temas etmemesi ürünün korunması ve zarar görmemesi açısından faydalı olacaktır.

-Ahşap Malzemesi: Ceviz Ağacı
-Ahşap Rengi: 
Natürel Ceviz
-Tarz: 
%100 Doğal
-En:
33 cm
-Boy:
50 cm
-Kalınlık: 
4 cm

Ahşap Tepsi

-Ahşap tepsi doğal görüntüsü ve dokusuyla hem kullanışlı hem de dekoratif bir üründür. Sunum yaparken ya da söz ve nişan gibi özel günlerde tepsi kullanılması gerektiğinde tercih edilen modellerin başında gelir. Renk, desen ve şekil bakımından pek çok farklı çeşidi bulunduğu için her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Farklı dokusu ve orijinal duruşuyla pek çok kullanıcının evinde severek kullandığı renklendirilmiş modeller, orijinal bir sunum yapmak isteyenler için idealdir. Bazı şık modellerse salonlarda ya da mutfaklarda dekoratif amaçlar ile kullanılır. Ayna gibi malzemelerle bir araya getirilen tepsiler, estetik olarak hoş bir görüntü sunar.

Ahşap Tepsi ile Sunum

-Ahşap tepsiler sunum için ideal parçalar arasında yer alır. Halat gibi aparatlarla süslenen tepsiler sıradanlığından kurtulup apayrı bir hale gelir. Böylece dekoratif tepsi olarak evlerdeki yerini alır. Ölçü bakımından da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürünler 20 cm’den 24 cm’e, 30 cm’den 51 cm’e kadar pek çok farklı ölçüde karşınıza çıkar. Küçük ebatta olan tepsiler genellikle çay yada kahve gibi içeceklerin sunumu için kullanılırken daha büyük tepsiler mutfaktan yemeklerin masaya getirilmesi esnasında kullanışlı hale gelir. Ahşap kahve sunum tepsisi orijinal dokusu ve tarz duruşu ile evlerde en çok kullanılan ürünlerin arasında yer alır. Aynı zamanda ahşap tepsiler malzemenin doğal yapısı gereği sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Lifli ve homojen olarak dağılmayan esaslı bir malzeme olan ahşaplar tepsilerde kullanıldığında kullanım süresini arttırır. Böylece bu ürünleri uzun yıllar boyunca aynı tepsiyi herhangi bir deformasyon ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Asil Aksesuar sitesinden modelleri inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz.

Ahşap Tepsi Kullanmanın Avantajları

-Plastik tepsi çeşitlerine göre çizilmeye ve yıpranmaya karşı biraz daha dayanıklıdır. Metal tepsi modelleriyle karşılaştırıldığında ise daha fazla renk ve tasarım alternatifine sahiptir.  Cilasını seneler boyunca üzerinde tutmayı başaran bu tepsiler ile misafirlerinize etkileyici sunumlar yapabilirsiniz. Cila korumanın haricinde parlak bir görünüm katmasıyla da tepsileri estetik açıdan daha gösterişli bir hale getirir. Bütün bunların yanı sıra ahşap tepsiler ayrıca iyi bir hediye alternatifi de olabilir. Hediye seçmekten zorlanıyorsanız ahşap tepsi modelleri bu konuda size yardımcı olur. Kullanışlı olmasına ek olarak görsel olarak da güzel bir duruş sergilemesi ile iyi bir hediye alternatifi haline gelir. Yeni evlenen birine hediye alırken ya da yeni taşınan bir arkadaşınızın evine giderken ahşap tepsilerden birini yanınıza alarak hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Asil Aksesuar sitesi üzerinden bütün ahşap tepsi modellerini inceleyebilir, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bu kullanışlı olduğu kadar şık ürünlerden birini edinebilirsiniz.

Yorum yazınız